Sunday, September 15, 2013

Wszystko co robimy okrąża świat i do nas wraca..
Opłaca się być dobrym :)Zapraszam jeszcze TUTAJ❤  oraz TUTAJ❤..

Wierzycie w to że dobro powraca i warto się nim dzielić?
Ja wierzę :)

Buziaki!


15 comments:

 1. Piękna reklama. Oczywiście ryczałam jak bóbr. Mój tata zawsze mawia: 'każdy dobry uczynek musi być ukarany' i niestety muszę stwierdzić, że coś w tym jest. Ale idea, że za dobre traktowanie innych sami zostaniemy dobrze potraktowani jest piękną bajką.

  ReplyDelete
 2. Wiesz co nie wiem sama czy w to wierzę. To zależy, jakich ludzi ma się obok. U mnie chociaż wierzyłabym z całych sił, ta idea się nie sprawdza niestety. A bardzo bym chciała, by było inaczej.

  ReplyDelete
 3. Oglądałam i przyznaję, że filmik bardzo wzruszający :) niestety wiele zależy od osób jakie nas otaczają, smutne ale prawdziwe.

  ReplyDelete
 4. Cale zycie sie trzymam sie zasady ze wszystko co dajemy swiatu do Nas wroci. I zlo i dobro. I moze naiwna jestem ale dobrze mi z tym.

  ReplyDelete
 5. a ja trzymam się podobnej zasady : traktuj ludzi tak jak TY chcesz być traktowany :)

  ReplyDelete
 6. oj zeby tak kazdy pamietal ....niestety jesli chodzi o kase topamiec jest krotka

  ReplyDelete
 7. Wierzę, z całego serca, że uczynione dobro powraca - bezwarunkowo. Bo fakt, można żyć w otoczeniu toksycznych osób, które gardzą lub wykorzystują nasze dobro - i wtedy szalenie ciężko jest wykrzesać z siebie pomoc innym wciąż na nowo, bo nie widzimy rezultatów natychmiast. Kto jednak uparcie trzyma się tej zasady, jest naprawdę szczęśliwym człowiekiem.
  Nigdy bowiem nie wiemy do końca, w jakiej sytuacji, w jakim środowisku i wśród jakich ludzi będzie nam dane się jeszcze znaleźć.


  Video przepiękne, a wzrusza tak naprawdę przez to, że opowiedziana tu historia - choć możliwa, nie pokrywa się z naszym doświadczeniem [bezpośrednim czy pośrednim].

  ReplyDelete
 8. Utopijna wizja. Nie ma takiej zależności. To nie kwestia wiary tylko obserwacji. Wystarczy prześledzić losy osób, które już odeszły z tego padołu - nie brakuje szlachetnych życiorysów przepełnionych cierpieniem, jak i zbrodniarzy żyjących do końca swych dni w splendorze i niezwykłej przychylności losu. No, chyba, że ktoś wierzy w reinkarnację... ;)

  Co w żaden sposób nie zmienia faktu, że dobrem warto się dzielić - nie dla własnych korzyści odroczonych w czasie, ale po prostu by świat był lepszym miejscem dla nas wszystkich - tu i teraz. :)

  ReplyDelete
 9. Oczywiście! Zgadzam się, choć uważam ,że ktoś kiedyś musi na zło odpowiedzieć dobrem, bo jak ich nauczyć,że można inaczej!? ;)

  ReplyDelete
 10. Chcę wierzyć, że właśnie tak jest...

  ReplyDelete
 11. Zawsze jak jestem u Ciebie to jestem tego pewna a potem trafiam różnie:)

  ReplyDelete
 12. Prawdziwie poruszające! Łapie za serce.

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz.
Wasze zdanie jest dla mnie ważne.

Cenię sobie konstruktywną i solidnie argumentowaną krytykę. Lubię komplementy ;)

Pamiętaj, wszystko co kiedyś powiesz i napiszesz- prędzej czy później okrąży świat i do Ciebie wróci. Wykorzystaj to mądrze. Szanuj swój i mój czas.

Wszystkie anonimowe komentarze, które są złośliwe i obraźliwe będę traktowała jako spam.

Buziak!