Thursday, March 3, 2016

spełniam moje małe marzenia- płyta Maná

Od kilku tygodni uczę się hiszpańskiego (latino). Staram się otaczać tym językiem ze wszystkich stron. Radio, YouTube, novelas, gazety, internety, książki, aplikacje i ludzie. Podczas muzycznych poszukiwań, trafiłam na kilka perełek. Jedną z nich jest dla mnie zespół Maná.
Zamarzyła mi się ich najnowsza płyta.
Dzisiaj przyszła pocztą, jutro ląduje w samochodowym odtwarzaczu :)
Moja najulubieńsza piosenka to Ironía (a druga ulubiona piosenka to Mi Verdad).



Buziaki!

6 comments:

  1. Mamy z mężem wpisany na obrączce fragment ich piosenki "Eres mi religion" :) Posłuchaj też Cafe Quijano "Cinco letras", może również Ci się spodoba. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w nauce!
    Mrs. Panda

    ReplyDelete
    Replies
    1. cudny macie napis na obrączkach <3
      bardzo chętnie posłucham, dziękuję za propozycję :)
      Pozdrawiam!

      Delete
  2. Hiszpańskiego chętnie bym się nauczyła :)

    ReplyDelete
  3. Kasiu ja też zaczęłam się uczyć hiszpańskiego latino. Mana dostali kilka Latin Grammys.Meksykańska grupa ma całkiem duże powodzenie,z innych hiszpańsko-języcznych wykonawców niezrównany Alejando Sanz,pochodzący z Kolumbii Carlos Vives,Juanes,Camila zespół z Meksyku.telenovele ale które te dla Televisy,Telemundo, czy z innych krajów typu Wnezuela,Kolumbia,Argentyna?pozdrawiam Gabi

    ReplyDelete
    Replies
    1. Hej Gabi,
      dziękuję Ci pięknie za namiary na wszystkie zespoły i śpiewających panów :) wszystko sprawdzę i posłucham w wolnym czasie.
      Mam głównie dwa programy, które oglądam na zmianę: Univision i Telemundo. Meksyk :)
      Chciałabym mieć więcej czasu na to wszytsko ;) Ehhhh..

      Pozdrawiam serdecznie!

      Delete

Dziękuję za każdy komentarz.
Wasze zdanie jest dla mnie ważne.

Cenię sobie konstruktywną i solidnie argumentowaną krytykę. Lubię komplementy ;)

Pamiętaj, wszystko co kiedyś powiesz i napiszesz- prędzej czy później okrąży świat i do Ciebie wróci. Wykorzystaj to mądrze. Szanuj swój i mój czas.

Wszystkie anonimowe komentarze, które są złośliwe i obraźliwe będę traktowała jako spam.

Buziak!