Rano na śniadanie piję kawę Inkę z mlekiem. Przez kilka pierwszych godzin dnia piję kilka normalnych, czarnych gorzkich kaw. Po południu i wieczorami przychodzi czas na herbatę.
Uwielbiam zielone, białe i czarne smakowe herbaty. Mam swoją małą kolekcję, z której za każdym razem wybieram coś innego.
Staram się pić sporo płynów (bo zdrowo). Większość tego co dziennie wypijam to właśnie herbata.
Poniżej większa część mojej obecnej kolekcji:
Macie jakieś swoje ulubione herbaty, które możecie mi polecić?
Buziaki!
Ile herbatek.
ReplyDeleteKilka kaw? Dużoo jak dla mnie. ;)
Kawy nie piję w ogóle, a z herbatek polecam zielone Clipper :)
ReplyDeleteUwielbiam herbaty, z kawy piję tylko i wyłącznie rozpuszczalną z mlekiem w proporcjach 1:1 (i to nie codziennie). Z herbat polecam OR TEA, pyszna i do tego mają piękne opakowania.
ReplyDeleteWypróbuj herbaty Buddha Teas. One są tylko dostępne w USA, a ja mam na nie chrapkę od dawna. Fajna jest seria siedmiu herbat na różne czakry tylko, że są to herbaty ziołowe i nie każdemu przypadną do gustu. Ale mają jeszcze w swojej ofercie mnóstwo innych mieszanek smakowych :)
ReplyDeleteUwielbiam Senche babuni z fiveo c'lock mogłabym ją pić dzbankami :)
ReplyDeleteKawy nie piję wcale, a herbaty uwielbiam - ale głównie zielone i białe, nie przepadam za owocowymi.
ReplyDeleteJakiś czas temu zaczęłam kupować herbaty Irving - mają ogromny asortyment i mnóstwo ciekawych smaków.
Oprócz tego świetne są herbaty Sir Williams, szczególnie sencha :)